Katalog

Producent v

Nike Hypervenom

Jest 73 produktów.
Nike Hypervenom

Najnowsza kolekcja obuwia sportowego firmy Nike zachwyca swoją wyrazistą kolorystyką oraz ergonomicznym kształtem. Kolekcja Nike Hypervenom dzieli się na cztery serie: Phantom, Phatal, Phelon i Phade. Każda z nich została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują optymalne warunki do uprawiania sportów, takich jak piłka nożna. Serie różnią się nie tylko wyglądem i ceną, ale i przeznaczeniem. Phantom to buty profesjonalne, Phatal półprofesjonalne, zaś Phelon i Phade amatorskie.

Mimo użycia różnorodnych technologii przy produkcji butów (ma to znaczenie dla ich lekkości, kontroli piłki itp.) wszystkie charakteryzują się wysoką wytrzymałością, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Wszystkie buty wykonane są z miękkich materiałów, zapewniających jak najbardziej optymalną kontrolę piłki. Podeszwy butów wykonano z elastycznych materiałów ułatwiających bieganie, a także gwarantujących dobrą przyczepność do nawierzchni (różne we wszystkich seriach). Wkładki butów są wyprofilowane, dzięki czemu jeszcze lepiej leżą na nodze.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

szablony PrestaShop